Запорізький ПЦПТО

 Державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти, що пройшли перепідготовку за професією «Машиніст крана металургійного виробництва»

   24 березня 2023 року в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулася державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти, що пройшли перепідготовку за професією «Машиніст крана металургійного виробництва» на підставі Угоди про реалізацію проєкту з «Впровадження елементів дуального професійного навчання» в рамках програми EU4Skills – Кращі навички для сучасної України».

Детальніше...

 Регіональний круглий стіл

   23 березня 2023 року на базі конференц-зали Запорізької торгово-промислової палати відбувся Регіональний круглий стіл на тему «Співпраця бізнесу і закладів ПТО Запорізької області у воєнний та повоєнний час: драйвери та передумови успіху».

   Наш заклад освіти в даному заході представляв Директор ПОЛУХІН В.Ф.

Детальніше...

Добра справа

   23 березня 2023 року в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» члени учнівського козацького самоврядування разом з їх наставниками, представниками адміністрації Центру взяли участь в добрій справі - продовжили створення «Алеї незламних», висадили 12 дубків на честь наших героїв-захисників України. Дуб - це символ мужності, витривалості, могутності та незламності духу, українці завжди вірили в невмирущість його душі. Козаки та берегині взяли на себе обов’язок доглядати за деревами та продовжувати добру справу. Минуть роки, сьогоднішні діти приведуть навчатися своїх дітей, в потім і онуків, і великі дерева – дубки їм будуть нагадувати про їх молодість, про мужність героїв, про незламну силу українського народу і щиру віру в перемогу. Слава Україні! Україна понад усе!

Детальніше...

 Реалізація міжнародної програми “EU4Skills”

   Директор Центру Володимир Полухін прийняв участь в обговоренні програми “EU4Skills” у “Платформі спільних дій”.

   Проєкт “EU4Skills” має зруйнувати стереотипи щодо профтехосвіти і підвищити престижність робітничих професій.

Детальніше...

 Про наш Центр було знято фільм

   Як і обіцяли, нагадуємо, що відомий український продюсер, режисер, дипломат Михайло Бно-Айріян зняв фільм "2045: Нова національна ідея". Його мета - показати шлях до успіху через освіту. Пропоную переглянути фрагмент, присвячений нашому Центру.
Детальніше...

 ШАНОВНІ ДРУЗІ, ЗАВОДЧАНИ!

ПРО РОБОТУ НАШОГО ЦЕНТРУ ЗНІМАЮТЬ ФІЛЬМ!!!
   З метою реалізації Всеукраїнського Проекту - зняття повнометражного документального фільму про освіту України, наш Центр, як один з ведучих у Запоріжжі, відвідали гості з Києва на чолі з продюсером, режисером, дипломатом Михайлом Бно-Айріяном. Його проект з 7 фільмів буде реалізовано на платформі YouTube. Головна ідея 2 фільму - показати шлях до успіху України через освіту, зокрема і через професійно-технічну. Зйомки проходять у 5 регіонах країни. Гості поспілкувалися з керівниками, педагогами, учнями. Говорили і про цінності, які виховуються в учнях закладу, ділилися проблемами і можливими шляхами їх вирішення. На спільне переконання наші випускники-професіонали, зроблять рідну Україну, наш Запорізький регіон сильними і успішними! За ними - майбутнє!
Детальніше...

Інноваційний центр відкрито!

   Вже третій рік поспіль в Запорізькому політехнічному центрі відкриваються навчально-практичні центри під керівництвом Заслуженого працівника освіти України, директора Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти Полухіна Володимира Федоровича. 30 грудня 2020 року відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру інноваційних технологій металургійного виробництва.

Детальніше...