Запорізький ПЦПТО

 Всесвітній день навколишнього середовища 

   Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища (World Environment Day). Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.

Детальніше...

 До уваги педагогів!

   Повідомляємо, що на допомогу закладам освіти обласним науково-методичним центром узагальнено, систематизовано (у вигляді онлайн-закладок) та розміщено на платформі Pearltrees різноплановий нормативно-правовий, науково-методичний матеріал з теми «Формувальне оцінювання».

   Матеріал може бути корисним для використання в роботі педагогічних працівників закладів освіти та всіх зацікавлених.

   Ознайомитись з матеріалами пропонуємо за покликанням:

https://www.pearltrees.com/bibzoippo/tree/id63985858

 

Музеї, які постраждали від російської агресії

 ЧОРНОБИЛЬ: гіркий присмак полину 

   26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії.

Детальніше...

 Всесвітній день здоров’я

   Здоров’я людини – це найцінніше, що є у неї. Ніщо не може зрівнятися з ним: ні багатство, ні положення в суспільстві, ні слава. Це справжня коштовність, подарована нам природою. Кожна людина зобов’язана берегти своє здоров’я змолоду, адже саме здорова людина формує сильну націю.

Детальніше...