Запорізький ПЦПТО

Концепція розвитку ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» на основі компетентнісного підходу

Місія:  Реалізуй свої мрії в реальний успіх, стань компетентним працівником!

Ознайомитися з Концепцією

 Обговорення Оцінки екологічного та соціального впливу в рамках Проєкту

Запрошуємо зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Оцінки екологічного та соціального впливу (у тому числі Плану екологічного та соціального менеджменту) в рамках субпроєкту з модернізації інфраструктури державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» (Запорізька область)

Документ

Коментарі та пропозиції щодо розміщених документів прохання надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Public consultation of the Environmental and Social Impact Assessment within the Project

USIF invites stakeholders to express their proposals for the Environmental and Social Impact Assessment (including an Environmental and Social Management Plan) within the subproject on modernisation of infrastructure of the State Educational Institution “Zaporizhzhia Polytechnical Centre for Vocational Education” (Zaporizhzhia region)

Document

Comments and suggestions on the provisions of posted documents should be sent by e-mail to Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні

Громадські консультування щодо реалізації Українським фондом соціальних інвестицій субпроєкту з модернізації Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти

   26.10.2021 у форматі «онлайн» відбулися громадські консультування за участі представників Українського фонду соціальних інвестицій, працівників, учнів та їх батьків закладу освіти та мешканців Заводського району. 

Шановні колеги!

   Інформація щодо контактної особи, відповідальної за отримання та опрацювання скарг під час реалізації субпроєктів УФСІ.

Ознайомитися з інформацією

Оголошення 

26.10.2021 року о 15.00 год у форматі «онлайн» відбудуться громадські консультування щодо реалізації Українським фондом соціальних інвестицій субпроєкту з модернізації Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти.

Для участі у консультуваннях запрошуються викладачі, студенти ДНЗ та їх батьки, мешканці громади, представники громадських організацій та інші зацікавлені сторони.

Предметом консультування є:

  • Огляд мети та заходів субпроєкту;
  • Огляд та обговорення очікуваних екологічних та соціальних ризиків та впливів субпроєкту, описаних у проєкті Плану екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ);
  • Огляд Плану взаємодії із зацікавленими сторонами, у тому числі Механізму розгляду скарг;
  • Обговорення потенційних змін в освітньому процесі.

Посилання для участі у громадському консультуванні:

https://us05web.zoom.us/j/82383842786?pwd=VGdJQXh6M25FVWtFTXhpV3NsUHVSdz09

Ідентифікатор конференції: 823 8384 2786
Код доступу: Zx2W02

Запрошуємо педагогічно-адміністративний персонал закладу, учнів та їх батьків до проходження короткого опитування за посиланнями:

Для педагогічно-адміністративного персоналу:

https://docs.google.com/forms/d/10WqPMaDq6_24y-DMFhyiBZqFDluLhwzJHuRf9L6bg_s/edit

Для учнів закладу та їх батьків:

https://docs.google.com/forms/d/1wNTA1LQzOFi7mknUYt9u95f6NIM2pXxoeDLwCHXtyeI/edit

 

Перед проходженням опитування просимо ознайомитися із Планом взаємодії з зацікавленими сторонами, що розміщено за посиланням http://www.zpcpto.zp.ua/prohrama-eu4skills.html

Опитування триватиме до 29.10.2021 року.

Довідка: Субпроєкт реалізовується в рамках проєкту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні».

В рамках субпроєкту буде модернізована інфраструктура закладу шляхом проведення ремонтних робіт та закупівлі обладнання.

Донор: Європейський Союз та його країни-члени: Німеччина, Фінляндія та Польща

Виконавець: німецький державний банк розвитку KfW через Український фонд соціальних інвестицій.

 

 Обговорення Плану взаємодії із зацікавленими сторонами Проєкту

   У рамках впровадження субпроєкту з модернізації Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти шляхом проведення ремонтних робіт та закупівлі обладнання запрошуємо усі зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Плану взаємодії із зацікавленими сторонами Проєкту, який є основою для планування та виконання заходів із залучення зацікавлених сторін протягом реалізації зазначеного субпроєкту.

План взаємодії з зацікавленими сторонами

Коментарі та пропозиції щодо розміщених документів прохання надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.