Запрошуємо на навчання

Увага до тих, хто хоче здобути професію та працевлаштуватися!

В Україні за підтримки Європейського Союзу здійснюється реформа сфери професійної (професійно-технічної) освіти шляхом впровадження програми «EU4Skills: Найкращі навички для сучасної України».

Запорізька обласна федерація роботодавців та Департамент освіти і науки облдержадміністрації підтримують реалізацію міжнародного проєкту і разом з німецькою організацією SEQUA працюють над удосконаленням співпраці приватних підприємств із закладами професійної (професійно-технічної) освіти області. Одним із напрямів цієї співпраці є перепідготовка дорослого населення за скороченими програмами. Фінансування проєкту здійснюється німецькою організацією SEQUA.

Станом на сьогодні йде комплектування групи слухачів за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговуванню електроустаткування». Термін навчання становить 12 тижнів. Плановий рівень кваліфікації «Електромонтер з ремонту та обслуговуванню електроустаткування 3 розряду». Випускникам будуть надані робочі місця на промислових підприємствах м.Запоріжжя: ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Дніпроспецсталь». Для детальної інформації звертайтеся за телефонами:

096 145 2148 - Андрій ЛІУШ, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти»    

068 411 6932, 066 358 6470 - Валерій САПРОНОВ, заступник виконавчого директора ЗОФР, координатор проєкту